Citroën predstaví na nitrianskom autosalóne svoju kompletnú modelovú ponuku. V expozícii bude vystavených 11 osobných vozidiel a na vonkajšej ploche 5 úžitkových vozidiel vrátane prestavieb. Pri príležitosti 100.výročia značky budú pre návštevníkov autosalónu vystavené aj 3 ikonické modely značky Citroën, ktoré sú odkazom na jej bohatú históriu.

  • SUV modely Citroën C5 Aircross a C3 Aircross
  • Limitovaná edícia k 100.výročiu značky – Citroën C3 ORIGINS;
  • Slovenský Citroën C3, ktorý je bestselerom značky a vyrába sa len na Slovensku;
  • Veterány Citroën vo výstavnej expozícii pri príležitosti 100.výročia značky.

Podrobné informácie ohľadom vystavovaných áut nájdete na webe www.autotest.sk

Testy:

Citroën C3

https://www.autotest.sk/test-citroen-c3-bluehdi75/

Citroën C3 Aircross

https://www.autotest.sk/test-citroen-c3-aircross-puretech-110-eat6/

Citroën C5 Aircross

https://www.autotest.sk/test-citroen-c5-aircross-bluehdi-130/

Testy obsahujú podrobné technické parametre, namerané údaje vnútorných rozmerov, spotrieb a zrýchlení, vrátene vyrátaných prevádzkových nákladov  a straty hodnoty vozidiel. Súčasťou testov sú aj tabuľky porovnania s konkurenciou.

Suv Citroën C5 Aircross s pružením s progresívnymi hydraulickými dorazmi® a sedadlami Advanced Comfort, ktoré sú exkluzivitou značky Citroën, prináša do tejto triedy úctyhodný  komfort, 3 samostatné rovnako široké sedadlá vzadu, 20 asistenčných systémov a rekordný objem kufra až 720 litrov. Od predstavenia model C5 Aircross u nás zaznamenal výrazne pozitívne odozvy.

Výrazné miesto v expozícii značky majú aj ďaľšie úspešné modely – kompaktné SUV Citroën C3 Aircross, ktoré od svojho uvedenia zaznamenalo výborné výsledky – už viac ako 1 000 predaných vozidiel na Slovensku. V expozícii bude mať svoje miesto aj náš slovenský model – Citroën C3. Toto výrazné a príťažlivé vozidlo, ktoré sa vyrába len na jedinom mieste na svete, a to práve u nás na Slovensku – vo výrobnom závode koncernu PSA Groupe v Trnave, sa stalo bestsellerom značky. Od jeho uvedenia bolo na Slovensku predaných už takmer 4 000 vozidiel.

LIMITOVANÁ SÉRIA ORIGINS

Limitovaná edícia modelov ORIGINS predstavuje komplexnú sériu vyvinutú špeciálne pri príležitosti storočnice značky. Obsahuje modely Citroën C1, C3, kompaktné SUV C3 Aircross, nový model C4 Cactus, model C4 SpaceTourer a C-Elysée. Edícia Origins sa vyznačuje špeciálnymi farbami a materiálmi s bronzovými akcentmi, ktoré sa odrážajú v znaku Origins since 1919 umiestnenom na karosérii.

Reklama