Spoločnosť Autosport Szilágyi zabezpečuje inštaláciu pevných prestavieb skriňových dodávok Fiat Ducato na 6-miestnu, resp. 7-miestnu verziu.

Prestavbu je možné vykonať na vozidlách registrovaných od roku 2006 prípadne na nových dodávkach, ktorých predaj a dodanie spoločnosť tiež zabezpečuje ako autorizovaný predajca značky Fiat Professional. Dodávky vhodné na prestavbu majú výšku strechy H1, H2 alebo H3 a rázvor L1, L2, L3 alebo L4, takže absolútna väčšina 2-miestnych resp. 3-miestnych vozidiel Fiat Ducato je vhodných na prestavbu.

Pevná prestavba predstavuje hlavne lavicu s druhým radom sedadiel pevne spojených s karosériou vozidla. Medzi ďalšie prvky výbavy patria výškovo nastaviteľné hlavové opierky, odkladací priestor v pravej časti deliacej prepážky, podlaha pokrytá pevným kobercom, obklad stropu s integrovaným svetlom, obklad ľavej bočnice s viacerými odkladacími priestormi, trojbodový bezpečnostný pás na všetkých sedadlách, odkladací priestor pod druhou radou sedadiel a kryt priestoru nad prvým radom sedadiel.

Fiat Ducato

Súčasťou prestavby je vydanie kompletnej dokumentácie a prislúchajúci zápis do technického preukazu. Momentálne spoločnosť ponúka 3 úrovne výbavy(základ, štandard a luxus), čomu zodpovedajú príslušné cenové relácie.

Autosport Szilágyi hlavne pri nových vozidlách zabezpečuje tiež prestavbu podvozku na odťahovú službu, valník s výsuvným ramenom(rukou), nadstavbu s chladiarenskou prestavbou, valníkovú nadstavba s konštrukciou a plachtou. Ďalej medzi obľúbené doplnky pre skriňové dodávky patria: obloženie nákladného priestoru, protišmyková podlaha v nákladnom priestore s kotviacimi okami, hliníkový strešný nosič s rebríkom a nakladacím valcom atď…

Fiat - Autosportszilaghyi

Spoločnosť ústretovo preverí a v rámci možností poskytuje riešenia pre rôzne profesie. Prestavba skriňovej dodávky na karavan zatiaľ nie je k dispozícii, avšak nie je vylúčené, že sa to v budúcnosti zmení.

Kontakty pre viac informácii sú na nasledujúcom linku:

https://www.autosportszilagyi.sk/kontakt/

Zdroj: Autosportszilagyi (PR článok)

Reklama