Uniknuté obrázky ukazujú Fiat Tipo vo verzii kombi, ktorý dostal nový facelift.

Fiat Tipo druhej generácie je na trhu od roku 2015 na trhu, takže už bol čas na facelift. Povedať však treba, že minulý rok dostal nové motory a modernizovanú výbavu.

Na fotografiách vidíte, že Fiat Tipo v rámci faceliftu dostane prepracovaný nárazník  s výraznejším tvarovaním  a prepracovaný tvar prednej mriežky ( grilu) s chrómovým lemom v horizontálnej rovine. Môžeme povedať, že takto koncipovaná predná maska s nárazníkom, spolu s prednými svetlometmi lepšie harmonizujú ako pri predchodcovi. Taktiež zadné partie absolvovali prepracovanie v dôsledku čoho sa viac vynímajú zadné svetlomety. Prekvapenie sa týka zadného loga značky, ktoré  ustúpi výraznému nápisu Fiat.

Zatiaľ  nevieme povedať ako bude vyzerať interiér. Je však možné, že v rámci faceliftu dostane pracovisko vodiča najnovšiu generáciu dotykových obrazoviek, ktorá bola nedávno predstavená v modeli Fiat 500.

Fiat Tipo s faceliftom očakávame, že príde na trh v priebehu roku 2020, ceny by mali ostať na rovnakej úrovni ako pri predchodcovi.