Najpredávanejší európsky crossover príde do predaja v modernizovanej podobe od júla 2017. Úpravy sa týkajú modernizácie dizajnu exteriéru, kvalitnejšieho interiéru a podľa tlačovej správy automobilky aj vylepšenia jazdných vlastností.

Vylepšenie je najzreteľnejšie v interiéri kabíny. Tá je lepšie usporiadaná, sú v nej použité kvalitnejšie materiály a pokročilejšie technológie. K dispozícii bude s technológiou ProPILOT, ktorá ovláda riadenie, akceleráciu a brzdenie pri jazde v jednom diaľničnom pruhu. Pre zákazníkov to bude znamenať komfortnejšie ovládanie a väčšiu slobodu v hustej premávke i pri cestovaní vysokou rýchlosťou.

Nový je multifunkčný a do „D“ tvarovaný volant s luxusnými segmentmi z matného chrómu. Jeho súčasťou je i štvorsmerný ovládač displeja združeného prístroja, ktorý umožňuje intuitívnejšie ovládanie a skrátenie času vizuálnej kontroly prístrojov. Informačný a zábavný systém NissanConnect doplnený o digitálne rádio DAB a satelitnú navigáciu má teraz nové domyselnejšie používateľské rozhranie. Nový je i najvyšší stupeň výbavy – Tekna+. Obsahuje nové sedadlá potiahnuté kvalitnou mäkkou kožou Nappa s luxusným trojrozmerným prešívaním na stredových paneloch. 

VIDEO

Reklama