Nový model Audi Q5 Sportback vyzerá úplne inak ako bežné Q5. Audi prepracovalo nielen tvar strechy vozidla tak, aby mu dodal vzhľad á la SUV-kupé ale aj predný a zadný naraznik a výplň prednej masky.

Fotografie z Číny sa práve objavili na internete a ukazujú nové Audi Q5 Sportback. Uvedené fotografie z Autohome v Číne potvrdzujú fakt,  že nový model „SUV-kupé“ vyzerá úplne inak ako bežné Q5.

Pripravované, nové Audi Q5 Sportback vidieť  na fotografiách v podstate bez maskovania, iba cez zadné svetlá je nalepená nejaká páska, ktorá ich sčasti zakrýva. Aj tak je z toho vidieť, že dostali zadné svetlá pozmenený dizajn v porovnaní so zadnými svetlometmi umiestnenými na bežnej Q5.

Inak sa očakáva, že v prípade modelu Q5 Sportback bude vykonaných len málo zmien (interiér, ponuka pohonných jednotiek, výbava, …) v porovnaní s bežným modelom Q5, ak vôbec nejaké. Samozrejme, že skosenejšia strecha prinesie menej priestoru na zadných sedlách v oblasti hlavy a zároveň zníži objem batožinového priestoru.

Zdroj: www.carscoops.com

Reklama