Hyundai v edícii PLAY ponúka hodnotnú výbavu za polovicu! Môžu byť obľúbené modely Hyundai ešte výhodnejšie? Áno, ak sa rozhodnete pre výhodnú edíciu PLAY, s ktorou na obľúbenej výbave ušetríte stovky eur.

V časoch, keď zúri inflácia aceny tovarov a služieb rastú, prišiel slovenský importér značky Hyundai s prekvapujúcim, ale s oto vítanejším krokom. Svoje obľúbené modely i30, BAYON a TUCSON začal ponúkať všpeciálnej edícii PLAY, ktorá zákazníkom prináša hodnotné a žiadané prvky výbavy so zľavou aždo 50% ich bežnej trhovej hodnoty.

Hodnotná výbava za výhodnú cenuVšetky modely v edícii PLAY spája to, že ponúkajú vonkajšie spätné zrkadlá  v lesklej farbe, čierny poťah stropu v interiéri, Winter Pack s vyhrievaným volant a prednými sedadlami, zatmavené zadné okná a Smart Pack s inteligentným kľúčom. Za tento balík, ktorý je nadstavbou nad bežnými stupňami výbavy, zákazník zaplatí až opolovicu menej, ako je jeho bežná trhová hodnota.

hyundai i30 playBestseller ešte hodnotnejší

Najpredávanejšie auto roka 2022 na Slovensku,model Hyundaii30,je v edícii PLAY výhodnejší o 900 €. i30 PLAY je v ponuke ako hatchback, kombi aj fastback,s kompletnou paletou benzínových motorov–vrátane obľúbeného atmosférického štvorvalca 1,5 DPi-a s manuálnou aj automatickou prevodovkou. Súčasťou výbavy sú aj full LED predné svetlometysprisvecovaním zákrut a zadné LED svetlá.

Obľúbené SUV ešte štýlovejšie

Na Slovensku mimoriadne obľúbené SUV TUCSON ponúka v edícii PLAY zvýhodnenie 750 €,resp. pri vybraných skladových kusoch až 900 €. Vybrať si ho môžete s manuálnou alebo automatickou prevodovkou,s pohonomlen prednej nápravy alebo všetkých kolies (4×4).TUCSON vo výbave PLAY okrem vyššie uvedených prvkov ponúka aj Dizajn Pack sfull LED svetlometmi a štýlové tmavo lakované zliatinové disky kolies s 19-palcovými pneumatikami.

Praktický crossover ešte výhodnejší

Trojicu modelovv edícii PLAY uzatvára BAYON. Praktický mestský crossover je vyrábaný výlučne pre európskych zákazníkov. Vedícii PLAY ponúka extra výbavu v hodnote 1000 € výhodnejšie až o50%. Je vponuke s dvoma typmi motorizácií a s manuálnou ajautomatickou prevodovkou.

Na modely vedícii PLAY poskytuje Hyundai5-ročnú záruku bez obmedzenia najazdených kilometrov, 5 rokov asistenčných služieb zadarmo a zľavu nasadu zimných pneumatík. Zákazníci tiež môžu využiť rôznezaujímavé formy financovania, vrátane nového operatívneho leasingu Hyundai Lease. Viac informácií o edícii PLAY nájdete u všetkých autorizovaných predajcov Hyundai a na webe Hyundai.sk.

Platené PR: Hyundai

Reklama