Kontroverzný elektrický  pick-up Tesla Cybertruck bol nasnímaný na cestách v blízkosti LA používateľom Twitteru Cody Simmsom.

Tesla Cybertruck pri nedávnej prezentácii vyvolal rozporuplné reakcie svojim nezvyklým zjavom. Niektoré média to komentovali  ako geniálny ťah Elona Muska, naopak iné ako krok vedľa, ako model s primitívnym, hranatým dizajnom. My sme pri prezentácii patrili skôr k tým druhým médiám, s odstupom času sa však prikláňame k tým prvým, ktoré oceňujú tento model ako niečo iné, originálne.

Tesla Cybertruck vyzerá ako mimozemská kozmická loď. V podmienkach cestnej premávky sa vyníma pri ostatných autách ako auto z iného sveta. Svojim vzhľadom nepripomína nič čo stretnete na autosalónoch alebo v bežnej premávke. Tesla plánuje tento model uviesť do výroby koncom roku 2021.

Mnohí kritizovali Teslu Cybertruck však pri predstavení, že je skôr bližšie k prototypu ako k reálnemu produkčnému modelu a, že až čas ukáže koľko z dizajnu je spoločnosť Tesla schopná preniesť do reálneho modelu. Tu však vidíme fotky a video Teslu Cybertruck ako si uháňa po cestách v kalifornskom Los Angeles v nepozmenenej podobe ako bol nedávno prezentovaný.

VIDEO

Reklama