Tesla Model S P85 v „kombi“, resp. Shooting Brake úprave od RemetzCar je v súčasnosti na predaj prostredníctvom JB Classic Cars za neskutočných 224 521 €.

Nielen na exteriéri, ale aj v kabíne sa vykonalo viacero zmien. Podla uvedených fotografii vidieť, že v prospech kvalitnejšieho a luxusnejšieho interiéru. Auto má najazdených 60 000 km.

Nádherné vyhotovenie Tesly Model S vo verzii Shooting Brake absolvovalo svoju premiéru na autosalóne v Ženeve v roku 2019. Toto vozidlo navrhol Niels van Roij, ktorý mal napríklad skúsenosť s obdobnou úpravou Audi A8 a vyrobil RemetzCar. Bohužiaľ aj napriek pôvodným planom vyrobiť 20 kusov, ostalo len pri jednom vyrobenom kuse, nakoľko spoločnosť RemetzCar medzitým skrachovala.

Pre záujemcov o kombi verziu by však mali mať od anglickej spoločnosti Qwest Norfolk aj lacnejšia alternatíva. Nevyzerá však tak dobre, nakoľko išlo pri úprave hlavne o splnenie požiadavky na nárast batožinového priestoru. Je však praktickejší a stojí menej. Cena úpravy  bola stanovená na 70 000€, ktorá by však mala časom klesať.