Na nadchádzajúcom autosalóne v Paríži v októbri 2018 predstaví automobilka Škoda robustnejší variant populárneho kompaktného SUV – Karoq Scout s pohonom 4×4.

Škoda Karoq Scout dostane strieborné ochranné prvky karosérie, výrazné lemy blatníkov a antracitovo čierne 18-palcové kolesá Braga z ľahkých zliatin s lešteným povrchom (za príplatok 19-palcové kolesá Carter), ktoré zvýrazňujú robustný vzhľad automobilu. Sklá s vyšším stupňom tónovania Sun Set v zadnej časti vozidla a plakety Scout na predných blatníkoch dotvárajú energický vzhľad. V interiéri upútajú pozornosť sedadlá s novými poťahmi a čierno-hnedými kontrastnými švami. Multifunkčný kožený volant, pedále z nehrdzavejúcej ocele a diódové ambientné osvetlenie interiéru dopĺňajú rozsiahlu sériovú výbavu.

Za volantom si vodiči môžu individuálne konfigurovať virtuálny kokpit podľa svojich predstáv. Voľba jazdného profilu tiež ponúka režim Off-road. Na želanie je k dispozícii SmartLink+, ktorý umožňuje prístup k funkciám ŠKODA Media Command a online službám ŠKODA Connect.

Škoda Karoq Scout bude v ponuke štandardne s pohonom všetkých kolies. Pod kapotou nájdeme jeden benzínový motor 1.5 TSI s výkonom 110 kW/150 k v kombinácii so sedemstupňovou prevodovkou DSG. Zvyšnú ponuku dotvárajú dva dieselové motory. Prvý menej výkonný 2.0 TDI s výkonom 110 kW/150 k má sériovo manuálnu šesťstupňovú prevodovku; sedemstupňová prevodovka DSG je k dispozícii za príplatok. Výkonnejšia verzia 2.0 TDI s výkonom 140 kW/190 k je už štandardne vybavená sedemstupňovou prevodovkou DSG.

 

 

Reklama