Značka Peugeot aj  v týchto ťažkých časoch poskytuje  svojim zákazníkom nielen služby spojené so servisom, ale aj so samotným predajom svojich modelov.

 

Všetky informácie získa na webovej stránke www.peugeot.sk, ale aj na sociálnych sieťach či už FB Peugeot Slovensko, Instagram.

Keď si klient chce  pozrieť, zarezervovať, objednať, kúpiť nové , predvádzacie alebo aj jazdené certifikované vozidlo má viaceré možnosti výberu na nasledovných linkách :

https://www.peugeot.sk/covid-19.html

alebo

 https://peugeot.skladovevozidla.sk/skladove-vozidla

alebo

https://www.peugeot.sk/modely/konfigurujte-vas-peugeot.html

Koncesionárska sieť značky Peugeot ponúka konkrétne skladové ako aj predvádzacie vozidlá, ktoré majú na svojom sklade a sú priamo k odberu.

Ďalšou možnosťou je ,že si klient si  sám pomocou KONFIGURÁTORA  vyberie model podľa svojho želania.

Tu môžu nastať 2 prípady – buď je zvolené auto okamžite k odberu, lebo je na sklade importéra alebo sa vytvorí objednávka.

V praxí to prebieha tak, že zákazník si vyberie z ponuky, respektíve si vyplní svoju požiadavku pomocou KONFIGURÁTORA  a na základe vyplneného formulára ho priamo kontaktuje predajca a dohodne s ním individuálne jeho požiadavku, formu prezentácie, testovaciu jazdu až do záverečného aktu  samotného predaja.

Čiže vie mu auto nielen ukázať, predviesť, ale aj priamo prihlásiť, vybaviť doklady a prípadne ho klientovi osobne odovzdať. Samozrejme predajca dodržuje všetky stanovené pravidlá ohľadne hygieny, bezpečnosti, ochranných pomôcok.

Klient má  k dispozícii aj takz. užitočné linky, kde môže požiadať o testovaciu jazdu, o obchodnú ponuku, cenník, katalóg

https://www.peugeot.sk/uzitocne-linky/kontaktujte-nas/ziadost-o-testovaciu-jazdu.html

https://www.peugeot.sk/uzitocne-linky/kontaktujte-nas/ziadost-o-obchodnu-ponuku.html

https://www.peugeot.sk/uzitocne-linky/kontaktujte-nas/ziadost-o-cennik-katalog.html

Ďalšou dôležitou službou je objednávka klienta do servisu priamo cez internet , čo je teraz v čase výmeny pneumatík a prípravy auta na leto praktická služba.

https://www.peugeot.sk/uzitocne-linky/kontaktujte-nas/objednavka-vozidla-do-servisu.html