Slovenské zastúpenie značky SEAT práve oficiálne spustilo predpredaj nového SEAT Leon so štartovacou cenou 15 990 €. 

  • Predpredaj nového SEAT Leon 5D na Slovensku je  oficiálne spustený
  • Predaj možný cez vzdialenú platformu SEAT@Home alebo osobne po otvorení autosalónov v 1.fáze otvárania ekonomiky
  • Očakávané opätovné spustenie výroby v závode Martorell od 27.4.2020

Slovenské zastúpenie značky SEAT práve oficiálne spustilo predpredaj nového SEAT Leon so štartovacou cenou 15 990 € + navyše pre prých 100 zákazníkov balík SEAT Premium v hodnote až 3070 € s predlženou zárukou na 5 rokov / 100.000km, balíkmi výbav PREMIUM úplne zdarma vo výške až 2579 €, alebo extra Odkupný Bonus vo výške 800 € (zvýhodnená štartovacia cena 15 190 €).

Napriek zo zákona zatvoreným predajniam nových vozidiel, do spustenia 1.fázy otvárania ekonomiky je úplne Nový SEAT Leon je dostupný cez platformu SEAT@Home, kde sú predajci z 19 autorizovaných miest SEAT plne k dispozícií na telefonicky, alebo mailom, zatiaľ čo vaše deti zabavíte v detskom kútiku.

Nový SEAT Leon

Cez platformu SEAT@Home sa tak zákazník môže objednať do servisu, nakonfigurovať a objednať si svoj Nový SEAT Leon, alebo rovnako pohodlne vybrať ktorékoľvek zo 140 skladových vozidiel z ponuky SEAT Fast Lane dostupných ihneď, ktoré môze predajca na požiadanie doručit za prísnych hygienických podmienok vydezinfikované a prihlásene priamo pred dom.

Rovnako potešujúcou správou je plánované spustenie výroby v domovskom závode SEAT Martorell od pondelka 27.4.2020. Na linke tak SEAT spolu s pľúcnymi ventilátormi využívajúcich servomotory zo stieračov pre Nový SEAT Leon, spustí vyrobu štvrtú generáciu bestselleru značky SEAT – úplne Nový SEAT Leon.