Nový Hyundai Tucson príde aj v dynamickej verzii N Line, tak ako aj modely i10, i20, celý rad i30 (hatchback, kombi a fastback) a Kona.

  • Hyundai zverejnil prvé snímky nového modelu Tucson N Line, v poradí už siedmeho modelu Hyundai v Európe s touto dynamicky ladenou úrovňou vybavenia
  • Nový Tucson N Line ponúkne agresívnejšie a ešte výrazné prvky vonkajšieho dizajnu a odlišné interiérové detaily

Spoločnosť Hyundai Motor odhalila prvé snímky nového modelu Tucson N Line. Nová generácia modelu Tucson vo verzii N Line kombinuje futuristický dizajn, pohodlie a pokročilú konektivitu Tucsonu s dynamickým štýlom N Line.

Ako ukazujú prvé obrázky, úplne nový Tucson N Line ponúkne agresívnejšie a výraznejšie prvky vonkajšieho dizajnu a odlišné interiérové detaily. Zákazníci sa tiež môžu tešiť na jedinečnú výbavu a výber farieb.

Rad N Line spoločnosti Hyundai slúži ako vstupná úroveň do sveta vysoko výkonnej značky N, pretože prvky N Line nachádzajú inšpiráciu priamo vo vysokovýkonných modeloch N. Modely N Line sú určené predovšetkým pre zákazníkov, ktorí hľadajú ešte dynamickejší dizajn a zážitok z jazdy. Popri novom Tucsone disponujú verziou N Line aj modely i10, i20, celý rad i30 (hatchback, kombi a fastback) a Kona.

                                                                                                       Text +foto: Hyundai