Záujemcovia o nový model Hyundai Santa Fe v Južnej Kórei majú na výber nielen bežné vyhotovenie ale aj verziu s balíkom športovo ladených dielcov N Performance.

Na fotografiách vidieť, že oproti bežnej verzii má prepracovaný predný gril s farebnými „zlatými“ doplňujúcimi detailmi (podobné farbe Sahara Beige použitá už na modelu Genesis G 80) a predný nárazník s výrazným lemovaním v rovnakej farbe a na prednej kapote použité uhlíkové vlákna.  Športový vzhľad dotvárajú  výrazné 21“ zliatinové disky kolies v dvojfarebnom vyhotovení ( čierna/zlatá), výkonné brzdy,  širšie bočné prahy, dvojitý zadný spojler, koncovky výfukov a difúzor z uhlíkových vlákien. Na uvedených fotografiách uverejnených na kórejskom blogu The Korean Car Blog sho je vidieť aj sadu strešných nosičov.

Hyundai pri stavbe tejto verzii neostal len pri exteriéri ale so športovou témou pokračoval aj v kabíne. A to prístrojovou doskou potiahnutou alcantarou  a ponukou športových sedadiel s výrazným tvarovaním, ktoré sú potiahnuté čiernou kožou s čiernym  prešívaním. Ďalej tu vidieť viacero vizuálnych doplnkov z uhlíkových vlákien na volant, stredovej konzole a vnútre dverí, ktoré cestujúcim pripomínajú, že to nie je obyčajný Santa Fe.

Viac zatiaľ nevieme. Informácie o cenách tejto športovo ladenej výbavy  a či bude v ponuke aj na iných trhoch ako v južnej Kórei tiež ešte nie je definitívne jasné.

Reklama