Čerstvo predstavené BMW radu 4 ukazujeme aj v najvýkonnejšej verzii M4 a v otvorenej verzii kabriolet na ilustráciách maďarského grafika hovoriaceho si  X-Tomi Design.

Odkedy bol minulý rok predstavený koncept BMW radu 4,  tak sme mali už mali v predstihu predstavu o tom, ako bude asi vyzerať. Preto nás vôbec neprekvapilo, keď si auto nakoniec aj napriek kontroverzným reakciám osvojilo obrovské ľadvinové mriežky.

Ako sa tieto ľadvinky môžu premietnuť  do vzhľadu pripravovanej najvýkonnejšej verzie M4 a cabrioletu  ukazujú uvedené ilustrácie.

Zobrazené modely od  maďarského grafika X-Tomi Design sú prekvapivo atraktívne a nepôsobia tak kontroverzne ako pri bežnom modeli. Predovšetkým verzia M4 v krásnom odtieni modrej farby, by mohla vyzerať lepšie ako predpokladali, resp. ako sme si mysleli  z nedávnych špionážnych záberov a predchádzajúcich ilustrácii. Kým obličková mriežka prednej masky samozrejme ostáva rovnako veľká, ale jej tmavé lemovanie a obloženie na rozdiel od bežnej verzie so strieborným, opticky zmenšuje jej kontroverznú  veľkosť.

Pokiaľ ide o kabriolet radu 4, jeho dizajn ostane prinajmenšom spornejší. Pri striebornom obložení a lemovaní  je mriežka príliš výrazná  a prívody vzduchu sú jednoducho príliš veľké a príliš zložito tvarované, rovnako ako pri kupé radu 4. Tento kabriolet bude dodávaný s elektricky ovládanou látkovou strechou a očakáva sa, že bude uvedený na trh v budúcom roku.

Reklama