Dva elektrické modely z limitovanej edície 999 vozidiel MINI Cooper SE Cabrio si môžu zákazníci pozrieť a zakúpiť u bratislavského predajcu MINI Auto Palace.

 

Bratislava. Elektrifikácia značky MINI napreduje míľovými krokmi a napĺňa tak ambíciu prechodu na čisto elektrický pohon. Značka MINI prostredníctvom modelu MINI Cooper SE Cabrio vyzdvihuje svoju flexibilitu a vozidlo vzniklo iba v obmedzenej malej sérii limitovanej na 999 vozidiel. S dojazdom 201 kilometrov podľa cyklu WLTP umožňuje aj výlety pod holým nebom za hranice mesta.

Výnimočné vozidlo

Plne elektricky poháňanú a teda mimoriadne tichú textilnú strechu v štýle MINI Yours s typickým vzorom Union Jack možno otvárať, zatvárať, alebo nastaviť ako posuvnú strechu až do rýchlosti 30 km/h. Elektromotor s výkonom 135 kW (184 k) zrýchli model MINI Cooper SE Cabrio z pokoja na 100 km/h za 7,3 sekundy. MINI Cooper SE Convertible sa vyrába vo farbách čierna Enigmatic Black a strieborná White Silver.

Obe farebné vyhotovenia si môžu záujemcovia a priaznivci štýlovej značky MINI pozrieť u bratislavského predajcu MINI v Auto Palace. Ide pritom iba o jedno z dvoch miest, kde sa na Slovensku predávajú vozidlá MINI. Auto Palace tento rok oslavuje 10 rokov pôsobenia na trhu a práve možnosť uviesť 2 vozidlá zo série v Európe limitovanej na 999 kusov predstavuje ocenenie vysokej kvality služieb, ktoré spoločnosť od svojho vzniku poskytuje zákazníkom.

MINI Cabrio Electric (2)

Od nápadu až po malú sériu

S modelom MINI Cooper SE Cabrio vyzdvihuje automobilka MINI svoju flexibilitu a prvýkrát zaviedla výrobu malej série. Model MINI Cooper SE Cabrio v edícii limitovanej na 999 vozidiel sa bude spolu s konvenčne poháňaným MINI Cabrio vyrábať v Holandsku.

Viac o modely na linku tu.

Výnimočný predajca

Auto Palace Bratislava ponúka zákazníkom širokú škálu služieb. Pod jednou strechou tu zákazníci nájdu predaj a servis nových vozidiel, predaj a nákup jazdených vozidiel (BMW Premium Selection, MINI Next), servisné zázemie, karosáreň, predaj náhradných dielov. Súčasť všetkých predajných centier tvoria autorizované servisné strediská vybavené najmodernejšou opravárenskou a diagnostickou technológiou. Auto Palace v rámci svojej ekologickej zodpovednosti podporuje predaj elektromobilov.

Auto Palace Bratislava predstavuje z hľadiska počtu predaných vozidiel najväčšieho autorizovaného predajcu značiek BMW a MINI. Za desať rokov predali zákazníkom 5 752 nových vozidiel značky BMW a 1 092 vozidiel značky MINI. Trojicu najpredávanejších vozidiel tvoria verzie BMW radu 5 (verzie Sedan, Touring a GT spolu), na druhom mieste sa umiestnil model BMW radu 3 (verzie Sedan, Touring a GT) a na treťom mieste je BMW X5. Auto Palace Bratislava je dlhodobo najväčším predajcom vozidiel značiek BMW a MINI na Slovensku.  Spoločnosť získala v roku 2017 ocenenie za najlepšieho európskeho predajcu vozidiel značky BMW v luxusnej triede.

              Zdroj: BMW(platená TS)                                    Michal Posppíšil

Reklama