Hyundai sa prezentuje na Autosalóne elektromobilov s kompletným portfóliom, testovacími jazdami a zaujímavými prednáškami.

  • Hyundai na prvom Autosalóne Elektromobilov (24.1.-26.1.2020) predstaví štvoricu svojich elektrifikovaných modelov.
  • Záujemcovia o testovaciu jazdu na elektromobile majú možnosť vyskúšať modely Kona EV a Ioniq EV.
  • V diskusnej časti autosalónu porozprávajú zástupcovia Hyundai aj o budúcnosti pohonu na palivové články a predstavia víziu značky do roku 2025.

V dňoch piatok 24.01.2020 až nedeľa 26.01.2020 sa v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall koná Salón Elektromobilov 2020. Ide o prvú akciu na Slovensku venovanú čisto elektrifikovaným vozidlám. Hyundai si pre návštevníkov pripravil viacero zaujímavých aktivít: vystavené bude aktuálne portfólio elektrifikovaných vozidiel Hyundai, možnosť vyskúšať si jazdu na elektrických modeloch Kona Ioniq a získať viac informácií o vodíkovom pohone či vízii značky Hyundai do roku 2025.

Hyundai s modelmi Kona a Ioniq

Slovenské zastúpenie automobilky Hyundai sa predstaví na Autosalóne Elektromobilov so svojou flotilou vozidiel Kona Hybrid, Kona Electric, Ioniq Plug-in hybrid a Ioniq Electric. Potenciálni zákazníci ale aj bežní návštevníci tak majú možnosť bližšie sa zoznámiť s elektrifikovanými modelmi značky Hyundai.

Okrem statickej prezentácie si ľudia môžu jazdu na elektrických vozidlách aj vyskúšať. Hyundai pripravil pre záujemcov možnosť otestovať elektrický Ioniq a elektrickú Konu. A každý, kto testovaciu jazdu absolvuje, získa aj malé prekvapenie.

Hyundai o vodíku aj svojej vízii

Okrem vystavených vozidiel a testovacích jázd sa zástupcovia Hyundai Slovensko predstavia v diskusnej časti Salónu Elektromobilov. V sobotu 25.01. o 14.00 ponúknu svoj názor na otázku, či je budúcnosť mobility ukrytá vo vodíkovom pohone. A v nedeľu 26.01. o 15:00 Hyundai priblíži svoju odvážnu víziu do roku 2025.

Všetky informácie o e-mobiloch Hyundai a možnosť zarezervovať si testovaciu jazdu nájdu návštevníci v stánku Hyundai, v ktorom sú pripravené prezentačné materiály a školení poradcovia. Viac informácií o podujatí Autosalón Elektromobilov 2020 nájdete na www.e-salon.sk.

Autsalón elektromobilov 2020 bude prebiehať v dňoch od 24. do 26. januára 2020 v obchodnom centre Bory Mall v Bratislave. Svoju účasť potvrdili aj dalšie značky ako Audi, BMW, Mercedes-Benz, Hyundai, Škoda Auto, Volvo, Tesla, KIA, Nissan, Volkswagen, Renault, Peugeot a ZhiDou.

Návštevníci si budú môcť pozrieť konkrétne tieto modely: Audi e-tron, BMW, i3, BMW X3 a X5 plug-in hybrid, Mercedes-Benz EQC, Mercedes-Benz GLC plug-in, Mercedes-Benz Class E plug-in, Smart EQ, Hyundai IONIQ EV a IONIQ plug-in hybrid, Hyundai Kona EV a HEV, Škoda CITIGOe iV a Superb iV plug-in hybrid, Volvo XC60 Hybrid, Tesla –  Model S, Model 3, Model X a Roadster. KIA e-Soul a e-Niro. Nissan eNV200 (Van) a Nissan LEAF 40 kWh (Tekna). Volkswagen e-up, e-Golf a Volkswagen Passat Variant GTE. Renault Zoe, Peugeot e-208, ZhiDou D2 a elektrickú dodávku.

Okrem automobilov budú vystavené aj elektrobicykle, elektrické mopedy a motorky. Dozviete sa aj o aktuálne ponuke prevádzkovateľov nabíjacích stanic či súvisiacej infraštruktury.