Spoločnosť Goodyear spustila kampaň, vďaka ktorej môžu zákazníci získať späť až 50 € za sadu novo kúpených pneumatík. Nárok na cashback vzniká len pri kúpe celej sady zimných alebo celoročných pneumatík Goodyear u dílerov značky, ktorí sa do kampane zapojili. Akcia trvá od 11. októbra do 6. decembra 2021.

Nákup je nevyhnutné zaregistrovať na stránke akcia.goodyears.sk  a doložiť snímkou účtenky[1]. Na stránke je i zoznam zapojených dílerov, v ktorom treba predávajúceho označiť. Po autorizácii registrácie potom Goodyear zákazníkovi zašle čiastku podľa rozmerov zakúpených pneumatík na jeho bankový účet,uviedol  Milan Marušák, Consumer Brand & Product Marketing Coordinator CZ/SK, Goodyear Czech, s. r. o.

Na vrátenie 50 € majú nárok zákazníci, ktorí zakúpili sadu zimných alebo celoročných pneumatík Goodyear s rozmermi 19 a viac palcov. Za sadu pneumatík s rozmermi 17 alebo 18 palcov im Goodyear vráti 35 € a za pneumatiky o rozmere rovnom alebo menšom 16 palcov 20 €.

Na priloženej účtenke musia byť viditeľné informácie o dátume nákupu, dezéne pneumatiky a počte zakúpených kusov. Pre úspešnú registráciu je potom nevyhnutné uviesť meno a priezvisko zákazníka, jeho email a účet, na ktorý chce cashback zaslať.

PR Goodyear  

Reklama