Od zajtra 12.2.2020 začína na Slovensku predpredaj nového modelu Ford Puma. Importér vozidiel značky Ford na Slovensku firma Summit Motors Slovakia, spol s r.o uverejnila štandardný cenník a “First edition” cenník so zvýhodnenou ponukou.

Ford Puma 1.0 EcoBoost 92kW štartuje s balíkom výbavy “First Edition” na cene 18 690€ a v bohatšej výbave “First Edition Plus” na cene 19 990€. Vo výbave “First Edition Plus” je v ponuke aj mildhybrid EcoBoost mHEV 92 kW, ktorý dostanete za cenu 20 590€.

Súčasťou výbavy “First Edition” je cely rad prvkov výbavy, napríklad:17″ zliat. disky kolies, predné sedadlá s masážnou bedrovou opierkou,  navigačný systém SYNC 3 s 8″ farebným dotykovým displejom, 2 x USB, bezdrôtové nabíjanie mobilného telefónu, zadné parkovacie senzory, tempomat, FordPass Connect – prepojenie vozidla s mobilným telefónom, atď (viď cenník).

V bohatšej výbave “First Edition Plus” nájdete navyše oproti  výbave”First Edition” automatickú klimatizáciu, vyhrievané čelné sklo a volant, vyhrievané predné sedadlá, automatické stmievanie vnútorného spätného zrkadla, dažďový senzor.

Podrobnejšie informácie nájdete v cenníku a technických špecifikáciách.