Značka Citroën pri príležitosti autosalónu vo Frankfurte predstaví tri svetové novinky.

1: Nové kompaktné SUV C3 AIRCROSS
Citroën pokračuje v posilňovaní svojej medzinárodnej ofenzívy v segmente SUV a 12. júna predstavil nové kompaktné SUV C3 Aircross, ktoré si odbije živú premiéru práve na autosalóne vo Frankfurte. Automobil ponúka široký výber možností personalizácie s 90 kombináciami doplnkov exteriéru a s 5 druhmi interiéru. C3 Aircross využíva prvky programu Citroën Advanced Comfort® a ponúka tak väčšie pohodlie na palube: systémy ako Grip Control® a asistencia pri zjazde z kopca Hill Assist Descent či moderné technológie v podobe 12 asistenčných systémov ako head-up displej či štyroch technológií konektivity vrátane indukčného bezdrôtového nabíjania mobilných telefónov.

Citroën C3 Aircross

2: SPACETOURER RIP CURL CONCEPT
Citroën a Rip Curl pokračujú v spolupráci a predstavujú špeciálnu verziu modelu SpaceTourer, ktorá sa zameriava na adrenalínové športy. Moderný van ťaží z lepšej prejazdnosti, ktorú získal pomocou dodania pohonu 4×4 od spoločnosti Automobiles Dangel. Kempingová výbava od spoločnosti Pössl znamená, že zvládne všetky nároky aj na odľahlých miestach. Exteriérové a interiérové úpravy kempingového vozidla dopĺňajú originálne a špecifické farebné schémy a originálne materiály. SpaceTourer Rip Curl Concept bude sprevádzať tím Rip Curl počas ich ciest po Európe od októbra 2017 do januára 2018.

Citroën SpaceTourer Rip Curl koncept

3: E-MEHARI STYLED BY COURRÈGES
Štvormiestny kabriolet na elektrický pohon s výrazným dizajnom zlepšuje svoje automobilové schopnosti a ponúka pevnú strechu hard top, centrálne zamykanie a airbagy. To všetko sa nachádza v interiéri, ktorý prebral typické znaky dizajnu vozidiel značky Citroën. Nová generácia modelu E-MEHARI sa predstavuje exkluzívnou limitovanou edíciou vyvinutou v spolupráci so značkou Courrèges.

Citroën E-Mehari styled by Courreges

 

Reklama