Spoločnosť BMW Group včera oslávila 100 rokov svojej existencie pri ktorej predstavila automobil, ktorý stelesňuje ich predstavu budúcnosti na najbližších 100 rokov.

Vozidlo spája športové línie kupé a dynamickú eleganciu sedanov. Namiesto bezmenného dopravného prostriedku je maximálne prispôsobivé a dokonale sa podriadi aktuálnym potrebám vodiča. Podľa nich vozidlo akoby ožívalo a menilo svoje nastavenie a rozloženie interiéru. Rozhranie sa nazýva Alive Geometry a vie usporiadať interiér do dvoch režimov Boost a Ease.

Dve usporiadania interiéru:

1: V režime Boost sa vozidlo zameria na vodiča a poskytne mu všetku podporu nevyhnutnú na maximálny zážitok z jazdy. Vrátane naznačenia ideálnej jazdnej línie, presného uhla natočenia volantu a odporúčanej rýchlosti.

2: V režime Ease sa interiér úplne premení. Volant sa stiahne ho palubnej dosky a stredová konzola ustúpi dozadu, čím vznikne viac vnútorného priestoru. Opierky hlavy vodiča a spolujazdca sa natočia k sebe, sedadlá a obloženie dverí vytvorí homogénny celok. Vďaka tomu sa posádka na predných sedadlách môže lepšie rozprávať.

VIDEO

Reklama