V posledných rokoch vidíme ako BMW neustále zväčšuje veľkosť svojich predných „ľadviniek“, aby oslovil najmä zákazníkov z Ázie.

BMW schytáva kritiku za zavadenie  prednej masky s masívne pôsobiacimi ľadvinkami a to vrátane najnovšej generácie BMW radu 7. Ako  však vidíme na fotke, tak v Číne sa predáva model Hongqi H9H9, pri ktorom vyzerajú, inak masívne pôsobiace predné “ľadvinky” na prednej maske BMW radu 7, relatívne malé. Model Hongqi H9, ktorý bol predstavený začiatkom tohto roka, je luxusný čínsky sedan s ambíciou osloviť tradičných zákazníkov nemeckých luxusných limuzín.

Obrázky uverejnené na čínskom webe Car News China, ukazujú tento model s  obrovským, cez celu prednú masku, natiahnutým “grilom”. Paradoxne však predná maska nespôsobí, napriek svojej veľkosti  tak kontroverzne ako  BMW radu 7 s uvedenými, menšími obličkami.  Podľa nás je dominantný „gril“ štýlovejší a celkom sa hodí  spolu s dennými tenkými svetlometmi a full LED matrixovými svetlometmi k uvedenému luxusnému čínskemu sedanu  Hongqi H9.

                                                                                         Zdroj: www.carnewschina.com

Reklama