Pred pár dňami boli na webe zverejnené prvé špionážne fotografie Superbu kombi s novou karosériou. Kolegovia z ruského autoportálu www.kolesa.ru  ukázali akoby mohla táto pripravovaná novinka vyzerať.

Superb na ich ilustráciách pôsobí ako naozaj veľký kombík, taká nafúknutá Octavia IV s trochu upravenými svetlami a nárazníkmi inšpirovanými poslednými elektrickými modelmi značky. Na jednej strane to nemusí byť zlé, štvrtá generácia mladoboleslavského bestselleru bola prijatá pozitívne, rovnako ako neskoršie modely značky. Avšak je tu aj strana druhá – pokiaľ podobné dizajnové nápady neustále opakujete, publikum sa ich skôr alebo neskôr nasýti.

V podstate očakávame, že iba dizajn zadnej časti bude vyčnievať z aktuálnej ponuky vozidiel Škody. Zatiaľ je takmer celý skrytý pod maskovacou fóliou, no už sú viditeľné časti zadných svetlometov a celkový tvar zadných dverí, ktoré sa viac podobajú na produkty značky Volkswagen. Inak spoločne s mladoboleslavskou vlajkovou loďou je spoločne vyvíjaný VW Passat, pri ktorom sa počíta len s karosériou kombi a ešte luxusnejšou výbavou.

              Zdroj: Kolesa.ru                                                 Michal Pospíšil

Reklama