BMW Vision Next 100

Spoločnosť BMW Group včera oslávila 100 rokov svojej existencie pri ktorej predstavila automobil, ktorý stelesňuje ich predstavu budúcnosti na najbližších 100 rokov.

Vozidlo spája športové línie kupé a dynamickú eleganciu sedanov. Namiesto bezmenného dopravného prostriedku je maximálne prispôsobivé a dokonale sa podriadi aktuálnym potrebám vodiča. Podľa nich vozidlo akoby ožívalo a menilo svoje nastavenie a rozloženie interiéru. Rozhranie sa nazýva Alive Geometry a vie usporiadať interiér do dvoch režimov Boost a Ease.

Dve usporiadania interiéru:

1: V režime Boost sa vozidlo zameria na vodiča a poskytne mu všetku podporu nevyhnutnú na maximálny zážitok z jazdy. Vrátane naznačenia ideálnej jazdnej línie, presného uhla natočenia volantu a odporúčanej rýchlosti.

2: V režime Ease sa interiér úplne premení. Volant sa stiahne ho palubnej dosky a stredová konzola ustúpi dozadu, čím vznikne viac vnútorného priestoru. Opierky hlavy vodiča a spolujazdca sa natočia k sebe, sedadlá a obloženie dverí vytvorí homogénny celok. Vďaka tomu sa posádka na predných sedadlách môže lepšie rozprávať.

VIDEO

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Prosím napíšte sem vaše meno